Usługi

Od ponad 20 lat jesteśmy i działamy na terenie Wrocławia jako pogotowie elektryczne. Oprócz doświadczenia, posiadamy także wykwalifikowany zespół elektryków oraz profesjonalny sprzęt, co już wyróżnia nas spośród innych, gdyż posiadamy specjalne uprawnienia i certyfikaty potwierdzające naszą niezawodność. Oto usługi jakie oferujemy.
Wymiana tablicy elektrycznej

Wymiana tablicy elektrycznej

Wymieniamy stare tablice bezpiecznikowe z bezpieczników topikowych na tablice z bezpiecznikami automatycznymi, zwanymi esami.

Przypadkowo przewiercony kabel

Naprawa instalacji elektrycznej

Jestem doświadczonym elektrykiem z uprawnieniami elektrycznymi do wykonywania naprawy instalcji elektrycznej. Naprawiam instalacje we wszystkich typach budynków.

Panel elektryczny blog elektryk Wrocław ciekawostki ze świata elektryki

Naprawa tablicy elektrycznej

Naprawa tablicy elektrycznej z uszkodzonym zerem jest bardzo pracochłonna i wymaga doświadczenia. Ponieważ nieumiejętne dokonanie naprawy możne spowodować większe uszkodzenia urządzeń elektrycznych.

Oświetlenie ledowe na schodach zewnętrznych

Wymiana i naprawa oświetlenia

Naprawiam taśmy led pod szafkami i w suficie. Wymieniam zasilacze led i sterowniki rgb z pilotem. Naprawiam listwy led, oświetlenie oczkowe w szafkach czy przedpokoju i wiele innych.

Gniazdko elektryczne na biało szarej ścianie

Naprawa gniazdka elektrycznego

Nasi elektrycy służą pomocą również w przypadku małych awarii takich jak uszkodzenie gniazdka elektrycznego. Dysponujemy najpotrzebniejszymi częściami zapasowymi, dlatego drobne naprawy wykonujemy w zawrotnym tempie.

Otwarta tablica elektryczna

Wymiana tablicy bezpiecznikowej

W starych tablicach bezpieczników wykorzystywane są 2 lub 3 bezpieczniki. W nowym układzie możemy zamontować nawet 6-8 bezpieczników, co umożliwia dołożenie nowych obwodów elektrycznych lub rozdzielenie obecnych na większą ilość zabezpieczeń.

darmowa wycena

Potrzebujesz pomocy z instalacją elektryczną? Wypełnij poniższy formularz, aby się z nami skontaktować.