Naprawa instalacji elektrycznej - Elektryk Wrocław - tel: 696334733

Naprawa instalacji elektrycznej

Rafał Ślepecki

+48 696-334-733

Naprawa instalacji elektrycznej .

Naprawa instalacji elektrycznej dokonujemy w mieszkaniach, domkach , restauracji, przemyśle.

Jestem doświadczonym elektrykiem z upewnieniami elektrycznymi do wykonywania naprawy instancji elektrycznej. Naprawiam nowe instalacje elektryczne w mieszkaniach deweloperskich jak i tych starszych.

 

Naprawa instancji aluminiowej.

Czyli instalacji z lat 70 / 80 która była wykonania z instalacji aluminiowej. Taka instalacja elektryczna aluminiowa nadaje się na naprawy i dalszej ekstrapolacji. Ale gdy tylko nadarzy się okazja remontu instalacji to na pierwszym miejscu taka stara instalacje elektryczna aluminiową należy wymienić na nowa miedzianą. Która bedzie służyć przez długie lata.  Jak szybciej widac to gdy w kuchni chcemy zamontować zmywarkę, piekarnik elektryczny , pytę indukcyjna. Płyta indukcyjna najlepiej pracuje gdy jest podpięta pod siłę. Do wykonania siły do kuchni w starym budownictwie należy zmienić układ pomiarowy. Na początek należy sprawdzić czy na pewno w mieszkaniu jest zasilanie 1 fazowe. Jeśli tak to należny na początek złożyć wniosek do dostawcy Energi elektrycznej o zmienię zwieszenie mocy przyłączeniowej i zmiany licznika na licznik 3 fazowy. Po otrzymaniu nowych warunków.  Należy wykonać nowa intestacje elektryczną od zabezpieczenia przed licznikowego do tablicy bezpiecznikowej umieszczonej w mieszkaniu.

 

Mufowanie kabli, naprawa kabli przewodów. Mufa energetyczna. 

Lokalizujemy uszkodzone kable elektryczne w ziemi. Lokalizujemy zwarcie w kablach. Napraw dokonujemy poprzez montaż mufy kablowej z koszulek termokurczliwych na kablach NN. Naprawiamy kable zasilające oświetlenie uliczne.  Naprawiamy sterownie oświetleniem, wymieniamy automaty zmierzchowe. Wykonanie mufy kablowej cena zależy użytych materiałów. Mufy wykukujemy  w  mieszkaniach przy których materiały są tańsze.  Oraz wykonujemy mufy przy użyciu koszulek z klejem które są odporne na wodę i są drosze. Czasem trzeba wykonać 2 mufy na jednym kablu. 

Naprawiamy przewiercone kable w ścianie w mieszkaniach i firmach. 

 

Usługi wykonujemy we Wrocławiu i okolicach Wrocławia. 

 

Galeria naprawa mufowanie kabli elektrycznych , energetycznych.