ISKRA - Całodobowe Pogotowie Elektryczne we Wrocławiu

Rafał Ślepecki

+48 696-334-733

Pogotowie elektryczne 24h - Wrocław

Pogotowie elektryczne udziela pomocy i usuwa awarie elektryczne przez całą dobę. Lokalizujemy zwarcia elektryczne i przerwy w instalacji elektrycznej. Do klienta przyjeżdżamy w przedziale czasowym od 30 min do 90 min, od przyjęcia zgłoszenia.
Usuwamy awarie elektryczne takie jak:
 • wymiana gniazdek elektrycznych,
 • mufowanie kabli, mufy kablowe,
 • naprawa przewierconych kabli w ścianie,
 • wymiana bezpieczników topikowych, wyłączników różunicowo-prądowych,
 • lokalizacja zwarć,
 • naprawa rozdzielni elektrycznej,
 • naprawa tablic licznikowych,
 • wymiana bezpieczników BM , mocy,
 • pomiary okresowe 5 letnie,
 • naprawa instalacji elektrycznej oświetleniowej i gniazd,
 • naprawa oświetlenia ulicznego,
 • naprawa Lini WLZ,
 • wymiana gniazda, wtyczek siłowych,
 • naprawa kabli zasilających, 
 • naprawa spalonych kabli,
 • naprawa tablicy elektrycznej,
 • drobne naprawy w mieszkaniu,
 • wymiana tablic bezpiecznikowych,
 • naprawa sterowania silnikam,
 • wymieniam uszkodzone róznicówki,
 • spalane bezpieczniki w tablicach elektrycznych,
 • wymiana silnika elektrycznego.

Brak prądu w mieszaniu

 • Brak prądu w gniazdkach najczęściej spowodowany jest uszkodzeniem instalacji elektrycznej. Co skutkuje przerwaniem obwodu elektrycznego.
 • A czasem zdarza się ze bezpiecznik (korki) spaliły się. Wtedy należy takie bezpieczniki wymienić. Oczywiście odradzamy samodzielnie wykonywania takich prac naprawczych polegających na wyminie uszkodzonych bezpieczniaków.
 • Problem z prądem w mieszkaniu może się być objawy lub bez objawowy.
 • Czasem czuć zapach spalenizny z gniazdka. Światło mruga w całym domu, włącza się i wyłącza.
Iskra prowadzi również pogotowie elektryczne 24 godziny 7 dni, elektryk Wrocław niedziela święta 24h, dzięki czemu wszyscy mieszkańcy Wrocławia i okolic mogą czuć się pewniej i bezpieczniej, ponieważ każdego klienta traktujemy równie priorytetowo. W zasadzie wystarczy zgłosić się do nas pod numer 696 334 733, gdzie już dalej pokieruje Cię nasz elektryk 24H. Zada on kilka najważniejszych pytań w celu ustalenia przyczyny i stopnia ewentualnego zagrożenia podczas wykrycia usterki elektrycznej. Wówczas w jak najszybszym czasie nasi fachowcy są wysyłani w konkretne miejsce, by dokonać naprawy i zapewnić Ci już pełen spokój. Od wielu lat zajmujemy się tą branżą, dlatego do tej pory zaufało nam już mnóstwo klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw, z którymi nawet podjęliśmy stałe współprace. Również zachęcamy pozostałe instytucje do rozpatrzenia takiej możliwości, gdzie będziemy świadczyć usługi elektryczne 24 i traktować je nadrzędnie w przypadku, gdy w tym samym czasie pojawią się podobne zgłoszenia. Warto to przemyśleć, aczkolwiek tak jak wspomnieliśmy wcześniej – każdy może korzystać z naszych usług o dowolnej porze. Pomysł pogotowia elektrycznego powstał głównie z myślą o awaryjnych sytuacjach, których nikt nie jest w stanie zaplanować, a mimo wszystko potrzebna jest pomoc profesjonalistów.
Poznaj wskazówki i ciekawostki ze świata elektryki!
przejdź na bloga

Jak działa całodobowe pogotowie elektryczne?

1
Przydarzyła Ci się awaria? Zadzwoń o dowolnej porze na numer: +48 696 334 733
2
Dyżurny elektryk 24 przyjmie od Państwa zgłoszenie i dotrze na miejsce awarii w możliwie najkrótszym czasie
3
Elektryk zdiagnozuje problem i dokona naprawy
4
Dokonują Państwo weryfikacji usunięcia usterki i rozliczamy się

Po pierwsze

Funkcjonujemy jako całodobowe pogotowie elektryczne, które niezależnie od pory dnia czy nocy jest w pełni przygotowane do udzielenia pomocy swoim klientom. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu i naprawie instalacji elektrycznych, dlatego bez problemu podejmiemy każde zlecone nam wyzwanie.

Po drugie

Nasz specjalnie wykwalifikowany zespół potrafi rozwiązać każdy problem, który pojawi się w Twoim domu lub miejscu pracy. Zawsze służymy fachową pomocą, która nie tylko korzystnie wpływa na zadowolenie i komfort naszych klientów, ale również zachowaniu bezpieczeństwa w sytuacjach zagrażających Tobie i Twoim bliskim.

Po trzecie

Siedziba „Iskry” znajduje się we Wrocławiu, co absolutnie nie ogranicza naszych możliwości dojazdowych. Wszyscy zasługują na równie profesjonalną i kompleksową obsługę elektryków z licznymi kwalifikacjami i certyfikatami, które świadczą o ich szeroko pojętej wiedzy oraz zdolnościach niezbędnych w danej dziedzinie.

Po czwarte

Kierujemy się przede wszystkim dobrem naszych klientów i wysoką jakością oferowanych usług elektrycznych, dlatego zapewniamy sprawdzone metody naprawy oraz solidny montaż instalacji. Wszystko oczywiście wykonujemy przy nieporównywalnie niskich cenach, które wynikają z naszej uczciwości wobec klientów.

Korzyści:

 • Obsługa firmy i indywidualnych klientów.
 • Posiadamy uprawnienia SEP.
 • Wystawiamy faktury VAT.
 • Iskra - pogotowie elektryczne dostępne przez 24h.
 • Możliwość kontaktu poprzez telefon i e-mail.
 • Fachowa pomoc w zakresie wszystkich prac elektrycznych.
 • Dokładne i precyzyjne wykończenie.
 • Niskie ceny!
 • Całodobowe Pogotowie Elektryczne we Wrocławiu

 

Gdzie dojeżdża serwis elektryczny?

Biskupin, Borek, Brochów, Centrum, Długołęka,Gaj, Gajkowice, Gądów, Grabiszyn, Grabiszynek, Huby, Jagodno Partynice, Jerzmanowo, Karłowice, Kozanów, Kuźniki, Kleczków, Kowale, Maślice, Leśnica, Lipa Piotrowska, Ligota, Mirków, Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nadodrze, Nowy Dwór, Ołtaszyn, Oporów, Osiniec, Pawłowice, Polanowice, Poświętne, Powstańców Śląskich, Przedmieście Oławskie, Pilczyce, Popowice, Pracze Odrzańskie, Przedmieście, Różanka, Rynek, Świdnickie, Sępolno, Stare Miasto, Sołtysowice, Strachocin, Strachowice, Swojczyce, Świniary, Tarnogaj, Grabisz, Wojnów, Wojszyce, Widawa, Zawidawie, Żerniki i okolice Wrocławia Dolny Śląsk.

+48 696-334-733

Także do naszych obowiązków należy przeprowadzanie pomiarów okresowych, tworzenie projektów elektrycznych czy wsparcie przy załatwianiu formalności w Zakładzie Elektrycznych. Do tego wszystkiego masz również możliwość umówienia przyszłej wizyty na konkretną godzinę, gdyż jesteśmy w stanie dopasować się do Twojego grafiku. Wystarczy jedynie skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo, a już resztę ustalimy wspólnie, gdzie zawsze istnieje również możliwość wystawienia faktury VAT. Posiadamy uprawnienia elektryczne SEP, by móc działać w swojej branży i funkcjonować jako pogotowie elektryczne na terenie Wrocławia i okolic. Zapewniamy szybką reakcję, wysoką jakość oraz konkurencyjnie niskie ceny.

Pogotowie elektryczne obsługuje zarówno osoby fizyczne jak i instytucje, które w momencie powstania awarii elektrycznych nie mają wiedzy, umiejętności ani sprzętu do rozwiązania problemu. Dyspozytor z pogotowia elektrycznego w trakcie rozmowy zada Państwu kilka pytań, które pozwolą właściwie przygotować się do interwencji oraz oszacować przybliżony koszt.

opinie

Firma ISKRA jest obecna na rynku elektrycznym już od wielu lat. Czas ten pozwolił na zgromadzenie pokaźnej sumy zadowolonych klientów. Poznaj najświeższe opinie! 
Rated 5 out of 5
16/09/2022

Zależało nam na czasie, ponieważ sklep nie mógł sprzedawać z powodu braku prądu. Fachowiec przyjechał szybko i usuną usterkę.

Avatar for Sklep Delikatesy
Sklep Delikatesy
podziel się opinią

Pogotowie elektryczne - stała współpraca

Na potrzeby instytucji, firm, wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni mieszkaniowych istnieje możliwość zawarcia stałej umowy współpracy w zakresie całodobowego pogotowia elektrycznego. Również poza godzinami pracy personelu obsługującego instalacje elektryczne w danym obiekcie.W ramach umowy otrzymujecie Państwo dostęp do całodobowego wsparcia pogotowia elektrycznego, które pomoże usunąć awarie w infrastrukturze energetycznej.Umowa to także gwarancja obsługi w pierwszej kolejności, w przypadku kilku zgłoszeń w podobnym czasie.
pogotowieelektrycznewroclaw24@gmail.com

Tablica elektryczna śmierdzi, unosi się dym, strzela.

Naprawa spalonych kabli, spalonej instalacji elektrycznej. Gdy z tablicy elektrycznej wydobywania się zapach spalonego plastiku i wydobywania się dym. Trzeszczenie w skrzynce z bezpiecznikami. To nie czekaj! Wyłącz główny bezpiecznik zasilania. Następnie zadzwoń po pogotowie elektryczne Iskra.
Realizuje naprawy spalonej tablicy z bezpiecznikami w mieszkaniu. Posiadam nowe bezpiecznik automatycznie i rozdzielnie elektryczne. Dzięki którym szybko i sprawnie dokonuję naprawy na miejscu. Zaoszczędzam dzięki temu mnóstwo czasu i szybko załączam napięcie w gniazdkach. Wymieniam spalone bezpiecznik na klatce schodowej. Wymieniam gniazda bezpieczników topikowych. A jest jest taka potrzeba to demontuje bezpiecznik topikowy i montuje bezpiecznik automatyczny typu es w skrzynce plastikowej.

Licznik energii elektrycznej nie działa.

Czasem usterka polega na licznik elektryczny nie działa, lub nie świeci się na klatce. Przyczyn może być kilka. Uszkodzone zabezpieczenie przed licznikowe, uszkodzony sam licznik energii elektrycznej. Lub licznik został wyłączony za nie opłacone rachunki.
Takie zlecenia także przyjmujemy jako nagłą awarie. I gdy na miejscu jest potrzeba zerwania plomb z licznika to uzyskujemy taka zgodę od Taurona. Wszystkie prace polegające na naprawie licznika elektrycznego odbywają się legalnie poprzez uzgodnienia i zgody z pogotowiem energetycznym.

darmowa wycena

Potrzebujesz pomocy z instalacją elektryczną? Wypełnij poniższy formularz, aby się z nami skontaktować.