Podłączenie płyty indukcyjnej

Podłączenie płyty indukcyjnej, oraz piekarnika do siły. Podbijamy gwarancje pieczątka z uprawieniami elektrycznymi SEP.

Rafał Ślepecki

+48 696-334-733

Podłączenie płyty indukcyjnej Elektryk Wrocław

Podłączenie płyty indukcyjnej.

Oferuję podłączanie kuchenek elektrycznych, płyt indukcyjnych, piekarników. Wszystkie urządzenia podłączamy pod siłę 400V. Podłączamy wszelkie urządzenia AGD. Przed wykonaniem usługi sprawdzamy poprawność zasilania gniazda elektrycznego. Podłączam płytę indykują do sieci ,sprawdzam poprawność działania płyty. Po wykonanej usłudze podbijamy gwarancję pieczątką z uprawieniami elektrycznymi Sep które pozawalają nam na podłączanie pyty indukcyjnej.  Posiadam niezbędne materiały do podłączania sprzętu AGD takie jak przewody, wtyczki, kostki łączeniowe. Posiadam uprawnienia elektryka sep, do podłączania sprzętu elektrycznego do sieci.

Podłączenie piekarnika do siły.

Podłączam piekarki elektryczne do siły. Usługę wykonuje przy jednej wizycie. Oczywiscie podczas podłączenia płyty indukcyjnej lub przy samy zleceniu podłączenia piekarnika. Piekarnik podłączam bezpośrednio pod siłę z której wyprowadzam zasilanie 230V .  A czasem na zlecenie klienta wykonuje gniazdo elektryczne nad tynkowe 230V z siły.  Po zamontowywaniu i pierwszym uruchomieniu piekarnika, podbijam kartę gwarancyjna.

Kolejnym zadaniem, którym zajmujemy się na co dzień jest podłączanie kuchenek indukcyjnych o bardziej innowacyjnej budowie i praktycznym zastosowaniu. Jeśli nie posiadasz takowej w swoim domu, to zapewne już o niej słyszałeś. Zdecydowanie polecamy rozwiązanie w formie kuchenki indukcyjnej, ponieważ pozwala ona przede wszystkim na zaoszczędzenie czasu, energii elektrycznej, a co za tym idzie pieniędzy.  Wszystko to możesz jeszcze lepiej rozplanować z nową technologią indukcyjnego podgrzewania, która działa szybciej i zużywa przy tym znacznie mniej prądu, co z biegiem czasu docenisz podczas płacenia rachunków.

Iskra obejmuje szerokie grono profesjonalnych elektryków, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz niezbędne kwalifikacje. Aby móc ostatecznie pracować w naszej firmie i pomagać w razie awarii mieszkańcom Wrocławia i okolic. Zajmujemy się między innymi podłączaniem kuchenek indukcyjnych. Co wymaga specjalistycznego sprzętu oraz dużej precyzji, ponieważ cały ich układ elektryczny jest bardzo skomplikowany. Wystarczy drobna pomyłka albo inne niedociągnięcie, by cały mechanizm przestał funkcjonować prawidłowo. Właśnie dlatego polecamy siebie, ponieważ mamy już w tej dziedzinie spore doświadczenie, co pozwala nam w krótkim czasie zainstalować płytę indukcyjną. A także naprawić ją w razie usterki. Potrafimy prędko znaleźć przyczynę problemu, by móc go następne zniwelować, a Tobie zapewnić już pełen dostęp do kuchni i swojej wielofunkcyjnej kuchenki indukcyjnej.

Gwarancja jakości.

Zawsze możesz także liczyć na wsparcie podczas wyboru nowego egzemplarza. Ponieważ już dobrze znamy się na ich parametrach i pozostałych właściwościach. To może być świetna inwestycja na lata, która porządnie zamontowana w Twoim domu może posłużyć jeszcze dłużej. Jesteśmy zdecydowanymi zwolennikami nowoczesnych i praktycznych rozwiązań, które mogą znacznie ułatwić domownikom życie. Gwarantujemy, że w razie jakichkolwiek trudności i usterek służymy pomocą o każdej porze dnia. Ponieważ zdajemy sobie sprawę z zagrożenia dla użytkowników oraz braku komfortu jaki może towarzyszyć przy niedziałającej prawidłowo kuchence. Nie zwlekaj i podobnej sytuacji od razu dzwoń do Iskry, gdzie postaramy się Ci pomóc natychmiastowo i skutecznie.