Wymiana tablicy elektrycznej bezpieczników - ISKRA Wrocław Rafał Ślepecki

Wymiana tablicy elektrycznej

ISKRA - Kompleksowe usługi elektryczne we Wrocławiu.
Rafał Ślepecki
+48 696-334-733

Wymiana tablicy elektrycznej

Bezpieczniki typu ES zamiast topikowych

Wymieniamy stare tablice bezpiecznikowe z bezpieczników topikowych na tablice z bezpiecznikami automatycznymi, zwanymi esami.
Esy są skuteczniejsze, a dzięki temu po wymianie, instalacja elektryczna jest bezpieczniejsza. Nowa obudowa bezpieczników wygląda lepiej wizualnie, oraz jest estetyczniejsza. Przy "wyskoczeniu" bezpiecznika wystarczy go ponownie włączyć, zamiast wymieniać na nowy.
Wymiana takiej tablicy wiąże się z krótkotrwałym wyłączeniem napięcia na czas wymiany, ok 3 godzin. Oczywiście jest możliwość rozbudowy takiej tablicy na większa ilość bezpieczników.

Wymiana starej tablicy licznikowej.

Istnieje także możliwości wymiany tablicy elektrycznej z zintegrowanym licznikiem energii elektrycznej. Jeśli jest potrzeba na pilną lub niepilną wymianę takiej tablicy elektrycznej. To my zajmujemy się zdjęciem licznika, uzyskujemy zgodę na demontaż licznika zerwanie plomb na czas wymiany takiej tablicy oraz zgłaszamy ponowne plombowanie licznika.
Wszelkie formalności wykonujemy osobiście.
Wymiana skrzynki elektrycznej bezpiecznikowej w mieszkaniu, nad drzwiami, to szybka i niewymagająca remontu usługa elektryczna.
Modernizujemy także stare skrzynki bezpiecznikowe w blokach "z wielkiej płyty".
Koszt usługi przy wymianie takiej tablicy jest ustalany indywidualnie.
Jeśli chcą Państwo wiedzieć jaka jest cena usługi, wymiana skrzynki elektrycznej w bloku, można ją uzyskać pod telefonem 696334733.

Wymiana starej tablicy rozdzielczej.

Wymiana tablicy elektrycznej.
Wymiana tablicy elektrycznej.
Wymiana tablicy elektrycznej.
Wymiana tablicy elektrycznej.