o mnie

Ja, Rafał Ślepecki, podejmę się każdego zlecenia i wykonam go jak najlepiej umiem, ponieważ jestem elektrykiem z zawodu i zamiłowania. Dzisiaj wykonuje szybkie usługi elektryczne niosąc pomoc w nagłych awariach elektrycznych. Swoje usługi oferuję całodobowo.

Dobry elektryk 24/7

Szukasz dobrego elektryka 24/7 do szybkiej naprawy elektrycznej?

Nazywam się Rafał Ślepecki. Mieszkam we Wrocławiu do urodzenia. Odkąd sięgam pamięcią zawsze interesowały mnie wszelakie zajęcia techniczne. Po zakończeniu szkoły podstawowej udałem się do szkoły zasadniczej , w której mogłem rozwijać zdolności manualne i rozpocząć swoją przygodę z elektryką. Wiedząc już, iż swoją przyszłość zwiąże z tym zawodem rozpocząłem naukę w Technikum Elektrycznym, kończąc je z tytułem: technik elektromonter. Szybko zacząłem pracować na własny rachunek. Najpierw na budowie jako pomocnik elektryka zdobywając doświadczenie i obycie z elektryką.

Pracowałem również jako elektryk na pogotowiu elektrycznym, dzięki czemu poznałem struktury i budowy owych instalacji. Jednak największą satysfakcję daje mi praca z klientem, w związku z tym zatrudniłem się jako serwis elektryczny obiektów technicznych. Jako, iż praca elektryka pozwala mi się spełniać zawodowo w 2008 roku postanowiłem otworzyć własną działalność gospodarczą. Od tego czasu pracuję jako niezależny, samodzielny elektryk pod własnym szyldem ISKRA Usługi Elektryczne. Przez ten czas zdobyłem zaufanie klientów i ogromne doświadczenie.
Elektryk Wrocław w czasie naprawy skrzynki bezpiecznikowej

Awaria elektryczna, brak napięcia

Moje usługi elektryczne polegają na usuwaniu usterek elektrycznych poprzez naprawę instalacji elektrycznych, przywracanie napięcia, wymiany bezpieczników czy lokalizacji przepięć. Naprawiam przewiercone kable w ścianie, spalone tablice elektryczne. Posiadam zapasowe bezpiecznik, kable, klucze do tablic elektrycznych.
Zwiększenie mocy przyłączeniowej Wrocław

Podłączenia modernizacje instalacji

Podłączam garaże do sieci według warunków. Zwiększam moc przyłączeniowa Przenoszę liczniki energii elektrycznej oraz pod liczniki w mieszkaniach i na działkach. Montuje nowe liczniki. Dokonuje podziału instancji eklektycznej.  Wymieniam bezpieczniki pod agregat do tynkowania. Gdy okazuje się, że bezpieczniki są za słabłe, gdy trzeba zmienić ich charakterystykę z B na C.
Wymiana instalacji elektrycznej, kolorowe kable z bezpiecznikami

Przegląd instalacji elektrycznej

Wykonuje przeglądy instalacji elektrycznej dla Taurona z protokołem OST lub ZI. Posiadam uprawnienia elektryczne kat E i D dozór z pieczątką. Przeglądy wykonuje przykładowo po braku płatności po 30 dniach. Zmianie właściciela licznika. Nielegalnym poborze energii elektrycznej. Naprawiam instalacje elektryczną. Montuje tablice licznikowe.

Jak pracujemy?

1
W razie jakichkolwiek problemów możesz w każdej chwili zgłosić się do pogotowia elektrycznego, które funkcjonuje przez całą dobę.
2
Następnie udzielimy Ci wszelkich wskazówek i porad, które pozwolą na zachowanie odpowiednich środków bezpieczeństwa zanim dotrzemy na miejsce.
3
Działamy głównie na terenie Wrocławia, aczkolwiek służymy pomocą każdemu, bez względu na odległość czy złożoność Twojego zlecenia.
4
Całość prac wykonujemy solidnie przy konkurencyjnie niskich cenach, abyś mógł bez zbędnych kosztów swobodnie użytkować wszelkie instalacje elektryczne.

Gwarancja jakości

Posiadam uprawnienia elektryczne SEP E (eksploatacji) oraz D (dozór). Jestem elektrykiem po szkole elektrycznej z tytułem technik elektryk.

Oferuję bogaty wachlarz usług elektrycznych takich jak:
  • instalacje elektryczne,
  • usługi elektryczne drobne,
  • montaż sprzętu AGD,
  • przyłącza elektryczne,
  • wymiana oświetlenia led,
  • modernizacje elektryczne,
  • zasilania placów budowy,
  • montaż pod licznika,
  • wymiana bezpiecznika,
  • zwiększanie mocy według warunków Tauron.

Obsługiwane dzielnice

Dojeżdżamy w każde miejsce we Wrocławiu o każdej porze. Obsługujemy takie dzielnice jak:

Biskupin, Borek, Brochów, Centrum, Długołęka,Gaj, Gajkowice, Gądów, Grabiszyn, Grabiszynek, Huby, Jagodno Partynice, Jerzmanowo, Karłowice, Kozanów, Kuźniki, Kowale, Maślice, Leśnica, Lipa Piotrowska, Ligota, Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nadodrze, Nowy Dwór, Ołtaszyn, Oporów, Osiniec, Pawłowice, Polanowice, Poświętne, Powstańców Śląskich, Przedmieście Oławskie, Pilczyce i wiele innych.

Obsługujemy dzielnice blisko Wrocławia takie jak Bielany Wrocławskie, Długołęka, Kiełczów, Smolce, Mirków i wiele innych w zasięgu ok 10 od Wrocławia.

+48 696-334-733

dlaczego warto nas wybrać?

Rozpoczęliśmy swoją działalność ponad 20 lat temu, kiedy nasza firma „Iskra” powstała na terenie Wrocławia. Jednakże postanowiliśmy się w żaden sposób nie ograniczać, a przede wszystkim zwiększyć dostępność naszych usług dla osób spoza miasta. Właśnie dlatego funkcjonujemy jako pogotowie elektryczne, które bez względu na odległość dotrze do wyznaczonego miejsca. Co więcej, jesteśmy dyspozycyjni przez 24 godziny na dobę w ciągu całego tygodnia. Dla naszego zespołu nie istnieją jakiekolwiek wyjątki, dlatego możesz na nas liczyć w każdej chwili!
Naszą największą zaletą jest zgrane i odpowiednio wykwalifikowane z grono specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w rozwiązywaniu mniej lub bardziej złożonych problemów. Naturalnie wszyscy nasi elektrycy zostali odznaczenie certyfikatami SEP, które świadczą o ich wszechstronnej wiedzy i umiejętnościach. W naszej ofercie znajdują się wszystkie podstawowe usługi elektryczne, a także umożliwiające zrealizowanie skomplikowanych i niebezpiecznych zleceń. Zajmujemy się między innymi instalacją i montażem urządzeń elektrycznych, które wymagają właściwego sprzętu oraz wyjątkowej precyzji w wykończeniu niektórych elementów. Jesteśmy bardzo nowoczesną firmą, która chętnie i sprawnie korzysta z innowacyjnych rozwiązań. Specjalistyczny sprzęt i narzędzia umożliwiają nam przeprowadzenie szybkiej i solidnej naprawy poszczególnych mechanizmów. Zrealizujemy każde powierzone nam zadanie na najwyższym poziomie, abyś mógł przez długi czas cieszyć się niezawodnym działaniem instalacji elektrycznych, które zamontujemy lub naprawimy w przystępnej cenie.
Poznaj wskazówki i ciekawostki ze świata elektryki!
przejdź na bloga

darmowa wycena

Potrzebujesz pomocy z instalacją elektryczną? Wypełnij poniższy formularz, aby się z nami skontaktować.