Montaż licznika - Elektryk Wrocław - tel: 696334733

Montaż licznika

ISKRA - Kompleksowe usługi elektryczne we Wrocławiu.
Rafał Ślepecki
+48 696-334-733

Montaż licznika oraz podliczników - Wrocław

Na co dzień wykonujemy instalacje elektryczne, ale zajmujemy także takimi usługami jak montaż pod-licznika na działkach ogrodowych ROD. Oraz dokonujemy rozdziału instalacji elektrycznej w domkach i firmach. Polegającej na zamontowaniu pod-licznika, lub rozdzieleniu energii elektrycznej poprze montaż nowego licznika dostarczonego przez grupę tauron.
Jesli posiadają Państwo warunki od Tauron, na wykonanie nowej instalacji elektrycznej na nowy licznik. To my wykonujemy cała instalację elektryczna, zabezpieczanie przed licznikowe, montujmy tablice liczkową, według warunków. Po zakończonym montażu podpisujmy protokół zakończenia prac, niezbędny do podłączenia nowego licznika i odbioru instalacji przez tauron. Z takim dokumentem można zgłaszać intestacje do odbioru.
Posiadamy wszelkie uprawnienia sep E eksploatacja i D dozór.

A jeśli potrzebują państwo zamontować pod-licznik w mieszkaniu. To tez nie ma problemu.
Zamontujemy licznik, rozdzielimy instalacje elektryczna, na 2 lub więcej liczników. Na montaż pod-licznika nie potrzebujmy żadnej zgody.

Nasze usługi obejmują także przenoszenie liczników w inne miejsce. Wymianę tablic licznikowych. Zwiększenie mocy umownej, lub jej zmniejszanie. Zmniejszenie mocy umownej jest szybsza usługa elektryczna, ponieważ nie ingerujmy w instancje elektyczną. Tylko wymieniamy zabezpieczanie przed licznikowe.
Koszt montażu podlicznika zależy od wielu czynników. Są to np. jego umiejscowienie, przeznaczenie oraz fazowość. Szczegółowy cennik dostępny jest po kontakcie z naszą firmą. W naszej ofercie znajdą Państwo także montaż liczników na budowie.Oferujemy usługi przeniesienie licznika elektrycznego.
Podczas remontu instalacji elektrycznej okazuje się że trzeba przenieść licznik elenktyczny z przed pokoju na korytarz.
Posiadamy odpowiednią wiedzę i uprawnia do przeniesienia takiego licznika. Pomagamy w uzyskaniu pozwolenia od Taurona na przeniesienie licznika elektrycznego.
Podczas zmiany lokalizacji licznika trzeba wymienić przewody zasilające lub je przedłożyć poniewież są za krótkie. Z takim zadaniem tez sobie porodzimy.
Po zakończeniu prac elektrycznych wypsiujemy protokół o zakończeniu prac związanych z przeniesieniem licznika energii elenktycznej.