Montaż licznika

Wykonuję przyłącza do garażu. Montujemy podliczniki pod wyjem. Na działki rekreacyjne.

Rafał Ślepecki

+48 696-334-733

Montaż licznika, podlicznika energii elektrycznej

Montaż licznika, zwiększenie mocy.

Na co dzień wykonujemy instalacje elektryczne, ale zajmujemy także takimi usługami jak montaż pod-licznika na działkach ogrodowych ROD. Oraz dokonujemy rozdziału instalacji elektrycznej w domkach i firmach. Polegającej na zamontowaniu licznika, lub rozdzieleniu energii elektrycznej poprze montaż nowego licznika dostarczonego przez grupę Tauron. Wszelkie pracy wykonujemy według warunków przyłączeniowych Tauron.
Posiadamy wszelkie uprawnienia elektryczne sep E eksploatacja i D dozór. Do odbioru instalacji elektrycznej.

Zwiększenie moc przyłączeniowej.

Jeśli zachodzi potrzeba zmiany mocy przyłączeniowej w lokalu mieszkalnym lub restauracji to firma Iskra wykonuje takie usługi. Zaczynamy od warunków zwiększenia mocy przyłączeniowej. Następnie określamy czy instalacja  instalacja elektryczna nadaje się do zwiększenia mocy czy należny ja modernizować. Modernizacja instalacji nie jedno krotnie jest modernizowana ponieważ zmieniamy układ pomiarowy z jedno fazowego na trój fazowy. Wymieniamy zabezpieczenie przed licznikowe. Modernizujemy instalacje elektryczna (wymiana), zmieniamy podstawę licznikową. Po zakończonych pracach podpisujemy oświadczenie o stanie instalacji elektrycznej OST. Posiadamy odpowiednie uprawnienia elektryczne kat D. Takie oświadczenie składamy w punkcie Pok Tauron. Czekamy na kontakt od pracownika Tauron w celu montażu licznika elektrycznego.

Przeniesienie licznika elektrycznego.

Podczas remontu instalacji elektrycznej okazuje się, że trzeba przenieść licznik elektryczny z przedpokoju na korytarz. Posiadamy odpowiednią wiedzę i uprawnia do przeniesienia takiego licznika. Pomagamy w uzyskaniu pozwolenia od Taurona na przeniesienie licznika elektrycznego. Podczas zmiany lokalizacji licznika trzeba wymienić przewody zasilające lub je przedłożyć, ponieważ są za krótkie. Z takim zadaniem tez sobie porodzimy. Po zakończeniu prac elektrycznych wypisujemy protokół o zakończeniu prac związanych z przeniesieniem licznika energii elenktycznej.

Montaż pod licznika energii elektrycznej.

A jeśli potrzebują państwo zamontować pod-licznik w mieszkaniu. To tez nie ma problemu. Zamontujemy licznik, rozdzielimy instalacje elektryczna, na 2 lub więcej liczników. Na montaż pod-licznika nie potrzebujmy żadnej zgody. Nasze usługi obejmują także przenoszenie liczników w inne miejsce. Wymianę tablic licznikowych. Zwiększenie mocy umownej, lub jej zmniejszanie. Zmniejszenie mocy umownej jest szybsza usługa elektryczna, ponieważ nie ingerujmy w instalację elektryczną. Tylko wymieniamy zabezpieczanie przed licznikowe. Koszt montażu pod licznika zależy od wielu czynników. Są to np. jego umiejscowienie, przeznaczenie oraz fazowość. Szczegółowy cennik dostępny jest po kontakcie z naszą firmą. W naszej ofercie znajdą Państwo także montaż liczników na budowie.

Zmniejszenie mocy umownej.

Zmniejszenie mocy umownej jest szybsza usługa elektryczna, ponieważ nie ingerujmy w instancję elektryczną. Tylko wymieniamy zabezpieczanie przed licznikowe.

Podłączenie zasilani do garażu...

Wykonuje nowe instalacje elektryczne do zasilania garażu. Wszystkie instalacje wykonuje według warunków nadanych przed Firmę Tauron. Odbieram instalację elektryczną po wykonaniu usługi. Co pozwala po zakończeniu moich prac składać wniosek o zakończeniu prac elektrycznych. Posiadam wszelkie uprawnienia elektryczne. Montuje tablicę licznikową, zabezpieczanie przed licznikowe. Instalacje wykonuje najczęściej w rurkach. Koszt przyłączenia się do sieci Tauron z mocą umowna 3KW zabezpieczenie przed licznikowe 16A to koszt 210zł* ( *cena podglądowa, przykładowa ). Oczywiście cena za wykonanie zasilani do garażu jest ustalana indywidualnie.