Montaż licznika - Elektryk Wrocław - tel: 696334733

Montaż licznika

ISKRA - Kompleksowe usługi elektryczne we Wrocławiu.
Rafał Ślepecki
+48 696-334-733

Montaż licznika oraz podliczników - Wrocław

Elektryk ISKRA Wrocław zajmuje się także instalacją liczników oraz podliczników prądu. Wprowadzasz się do domu, w którym nie ma licznika? Zbliża się okres końca legalizacji licznika? Pomożemy w tym, a także w innych przypadkach! Nasze wieloletnie doświadczenie oraz niezliczona ilość zamontowanych liczników pozwoli wykonać usługę na najwyższym poziomie.
Nasza firma posiada w ofercie także instalację podliczników. Pozwalają one podliczyć energię np. dla poszczególnych pomieszczeń. Przy nieformalnej instalacji możemy taki licznik założyć tylko dla siebie do celów statystycznych. Przy formalnym założeniu podlicznika należy rozdzielić instalację elektryczną oraz podpisać stosowną umowę z zakładem energetycznym. Jesteśmy w stanie pomóc w zgłoszeniu podlicznika do zakładu oraz wypełnieniu formalności.
Koszt montażu podlicznika zależy od wielu czynników. Są to np. jego umiejscowienie, przeznaczenie oraz fazowość. Szczegółowy cennik dostępny jest po kontakcie z naszą firmą. W naszej ofercie znajdą Państwo także montaż liczników na budowie.