Instalacje elektryczne

Wykonujemy instalacje elektryczne w mieszkaniach. Wymieniany linie WLZ. Przenosimy liczniki elektryczne. Wymiana gniazdek elektrycznych. Uziemienie gniazdka.

Rafał Ślepecki

+48 696-334-733

Instalacje elektryczne - Wrocław

Fachowa i szybka pomoc elektryka

Iskra to jedno z niewielu miejsc we Wrocławiu, gdzie możemy pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem działalności w branży elektrycznej, a także zespołem pełnym profesjonalistów. Już mnóstwo pozytywnie zrealizowanych zleceń pozwoliło nam na uzyskanie bardzo dobrej opinii wśród mieszkańców Wrocławia, którzy mogą liczyć na naszą pomoc zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. O każdej porze możesz zgłosić się do nas z awarią, gdyż doskonale rozumiemy nagłe przypadki i konieczność natychmiastowego serwisowania.

Zajmujemy się każdego rodzaju instalacją elektryczną, bez względu na jej bieżący stan techniczny, rok produkcji czy jakość wykonania przez inną firmę elektryczną. Podejmiemy każde wyzwanie, a wszystko to wyłącznie dla Twojego bezpieczeństwa. Pamiętajmy, że nieprawidłowo zamontowana instalacja albo podłączona może mieć skutki w użytkowaniu, a zwłaszcza dla mieszkańców. Właśnie dlatego my posługujemy się profesjonalnym sprzętem, a nasza wiedza dodatkowo zabezpiecza przed niechcianymi problemami.

Możesz nam zaufać, a szczególnie jeśli chodzi o:

  • rutynowe podłączenie kuchenek elektrycznych wraz z podbiciem gwarancji;
  • montaż instalacji oświetleniowych i gniazdkowych;
  • rozdzielenie elektryczne niskiego i średniego napięcia;
  • wymianę przekładników prądowych;
  • naprawę reklam świetlnych i innych urządzeń elektrycznych.

To nie wszystkie nasze usługi związane z instalacjami elektrycznymi, dlatego zachęcamy do kontaktowania się z nami w celu ustalenia najbliższego terminu naszej wizyty. W razie nagłych wypadków oczywiście pojawiamy się czym prędzej jako pogotowie elektryczne, które funkcjonuje na terenie całego Wrocławia. Co do naszych cen również możemy okazać się bardzo konkurencyjni, ponieważ naszym priorytetem w przeciwieństwie do pozostałych firm jest Twoje zadowolenie oraz uczciwość wobec klienta. Właśnie w tym celu postanowiliśmy połączyć wysoką jakość świadczonych usług oraz niższe ceny, aby zapewnić najlepsze warunki współpracy dla obu stron. Poza działalnością praktyczną mamy do zaoferowania także pomoc w zakresie uzupełnienia wszelkich formalności związanych z przyłączeniem instalacji elektrycznych. Zatem kompleksowość i uniwersalizm to nasze dwie najważniejsze cechy, o których możesz przekonać się przy najbliższej okazji, gdy zadzwonisz do Iskry.