Serwis elektryczny maszyn. - Elektryk Wrocław - tel: 696334733

Serwis elektryczny maszyn.

ISKRA - Serwis elektryczny.
Rafał Ślepecki
+48 696-334-733

Serwis elektryczny maszyn.

 Oferuję serwis i naprawę maszyn elektrycznych przemysłowych, produkcyjnych, warsztatowych itp.

Naprawiam przecinarki taśmowe do ciecia metalu oraz piły taśmowe do drewna. Kompresory powietrza z uszkodzonymi presostatami nie nietrzymającymi ciśnienia. Gdy kompresor powietrza się nabija a nie chce się automatycznie wyłączyć lub włączyć. Naprawiam piece do wypalania przemysłowego. Wiertarki stołowe. Betoniarki. Oraz wiele innych urządzeń elektrycznych które są wykorzystywane w przesyle, warsztatach i potrzebują serwisu elektryka.    

 

Automatyka przemysłowa.

Naprawiam sterowanie silnikami elektrycznymi, oraz podzespołami sterującymi. Lokalizacje i usuwam awarie elektryczne. Lokalizuje uszkodzone wyłączniki krańcowe i wymieniam na nowe krańcówki. Wymieniam kasety sterujecie z przyciski do sterowania suwnicą, żurawiem lub innymi urządzeniami dźwignicowymi wymagające dużej sterowności. Naprawiam przyciski bezpieczeństwa, awaryjne służące szybkiemu wyłączeniu maszyny. Wymieniam styczki, przekaźniki sterujące na napięcie 12v, 24v, 230v. Spalone transformatory demontuje i wymieniam na nowe.      

Wykonuje nowe sterownie pod dane urządzenie, sterujące silnikiem elektrycznym, siłownikiem hydraulicznym. Montuję nowe podłączenia automatycznych wyłączników / włączników czasowych, krańcowych .     

 

Podłączenie silników elektrycznych do siły 400V. Wykonuje linie zasilające, rozdzielnie elektryczne zasilające i sterujące automatyką. Naprawiam uszkodzone silniki elektryczne. Zajmuje się także obracaniem kolejności faz, gdy silnik obraca się w przeciwną stronę .

Wykonuje gniazda 3 faz pod agregaty tynkarskie z wymianą zabezpieczenia 3 fazowego na takie aby nie wybijało bezpiecznika przy rozruchu. Czyli dla silników zabezpieczenie z charakterystyka typu C. Wymieniam takie zabezpieczanie w rozdzielni przed gniazdem oraz w zabezpieczeniu przed licznikowym.

Wszelkie naprawy wykonuje w zakładzie  u klienta. Jestem elektryk i posiadam wszelkie uprawienia elektryczne do wykonywania napraw maszyn i wykonywania nowych instancji elektrycznych.