Przyłącza elektryczne

Montaż erbetki. Przyłącze elektryczne tymczasowe (stałe), na budowę. Podłączenie zasilania do rozdzielni elektrycznej z odbiorem.

Rafał Ślepecki

+48 696-334-733

Przyłącza elektryczne Wrocław

Wykonujemy przyłącza elektryczne na plac budowy poprzez montaż erbetki budowlanej. Wykonujemy rozdzielnię budowlaną, według warunków zakładu energetycznego. Rozdzielania budowlana jest wyposażona zazwyczaj w 2 gniazda elektryczne 230V i jedno gniazdo siłowe 400V. Zabezpieczone zabezpieczeniami przeciążeniowymi i wyłącznikiem różnicowo-prądowym.

Prace elektryczne zwiększenia mocy pod nadzorem firmy Tauron

Obecnie zakład energetyczny Tauron montuje własne skrzynki licznikowe. My podłączamy się ze swoja skrzynką budowlaną pod zaciski prądowe wyprowadzone z licznika. Skrzynka licznikowa usadowiona jest na graniu posesji. Erbetka budowlana jest trwale zamontowana do gruntu. Istniej możliwość montażu rozdzielni budowlanej używanej (dostawczej przez inwestora) lub zakupionej nowej.

Po montażu rozdzielnicy budowlanej, elektryk z uprawieniami elektrycznymi D Dozór podpisuje druk ZI ( zgłoszenie instalacji do przyłączenia). Po którym Tauron montuje własny liczniki energii elektrycznej. I korzystamy z własnej energii elektrycznej.

Posiadamy wszelkie uprawnienia elektryczne oraz klucze do skrzynek elektrycznych.Gdy zachodzi potrzeba wykonania usługi zwiększenia mocy przyłączeniowej pod nadzorem pracowników tauron , posiadamy niezbędne szkolenia i pozwolenia na wykonywanie prac na częściach taurona pod nadzorem. Profesjonalnie i dokładnie – tak właśnie mogą być wykonane przyłącza elektryczne w Twoim domu. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a już całą resztą zajmiemy się my. Wrocław Elektryk to przede wszystkim pogotowie elektryczne, które funkcjonuje bez problemu na terenie całego Wrocławia i okolic przez 24 godziny na dobę. Zatem możesz liczyć na naszą pomoc w razie wszelkiego rodzaju usterek czy poważniejszych awarii związanych z przyłączami elektrycznymi o każdej porze dnia i nocy. Nie ma dla nas znaczenia odległość ani godzina zgłoszenia, ponieważ dla nas liczy się przede wszystkim Twoje dobro i bezpieczeństwo.

Mimo różnego ryzyka jakie ponosimy podczas wykonywania naszego zawodu, uwielbiamy nieść pomoc i majsterkować jednocześnie. Generalnie zajmujemy się wykonywanie przyłącz elektrycznych zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i pozostałych użytkowych. Założenie okablowania we wnętrzach nawet kilkupiętrowych nie stanowi dla nad żadnego problemu, ponieważ od wielu lat prowadzimy swoją działalność elektryczną, a tym samym mamy przyjemność współpracować z prawdziwymi fachowcami, którzy posiadają nie tylko niezbędne certyfikaty i wykształcenie, ale również zdolności manualne i oczywiście profesjonalny sprzęt, których już nie posiada każdy elektryk w tym wielkim mieście. Nieustannie inwestujemy w nowe wyposażenie dla naszych majsterkowiczów, by mogli pracować na najwyższej jakości sprzęcie i w pełni wykorzystać swój potencjał, co widoczne jest w naszych wszystkich zakończonych zleceniach.

Do każdego problemu podchodzimy z należytą starannością, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że każde wyzwanie dotyczy zupełnie innego zakresu obowiązków. Zatem zarówno montaż przyłącz elektrycznych, jak i ich naprawa jest dla nas drobnostką, o którą nie będziesz musiał się martwić. Każde przeprowadzane przez nas prace są wykonywane bezpiecznie i odpowiedzialnie, a następnie testowane, by zagwarantować bezpieczeństwo także Tobie i pozostałym użytkownikom. Śmiało zapraszamy do kontaktu przez cały czas zarówno telefonicznie, jak i mailowo, a odpowiemy najszybciej jak tylko będzie to możliwe. Kolejno przechodzimy do skutecznego i błyskawicznego działania z gwarantowanym rezultatem, za który co najlepsze, wcale nie zapłacisz więcej niż u konkurencji.