Naprawa płyty indukcyjnej

informacja o usłudze

Realizujemy kompleksowe przeglądy i naprawy wszystkich rodzajów płyt indukcyjnych na terenie Wrocławia i okolic. Dobieramy odpowiedno nowy sprzęt i doradzamy zmiany w instalacji elektrycznej, aby zapobiec usterkom w przyszłości.

Naprawa płyt indukcyjnych Wrocław

Serwis płyt indukcyjnych Wrocław

Częsta usterka nie działającej płyty indukcyjnej to upalone zero w zasilaniu lub brak jednej fazy. Najczęściej w takim przypadku płyta indukcyjna na wyświetlaczu pokazuje kod E3 brak jednej fazy. Może to doprowadzić do usterki w obrębie części lub całej płyty indukcyjnej. Płyta indukcyjna może powodować zwarcie i wybijanie bezpieczników takim problem może być przepalony kabel zasilający. Posiadamy przy okazji wizyty takie kable zasilające. Jako mobilny serwis elektryczny przyjeżdżamy do klienta do domu i przywracamy napięcie w puszce elektrycznej zasilającej pytę elektryczną:

  • naprawiamy połączenia,
  • wymieniamy kostki zasilające,
  • wymieniamy przepalone bezpieczniki zasilające instalację elektryczna pyty.

Jeśli, płyta nie nadaje się do naprawy jesteśmy w stanie taką cała pytę indukcyjna wymienić. Czyli, odłączyć starą płytę od sieci i podłączyć nową kompleksowo. Po zakończonej wymianie, podbijamy gwarancję pieczątką elektryka z odpowiednimi uprawnieniami.

Czas wykonania usługi 

Od 2 do 5 godzin

Kompleksowa usługa

Lokalizacja zwarcia i naprawa instalacji elektrycznej.

Najwyższa jakość

Zapewniamy najwyższą jakość usług w ekspresowym czasie.