Naprawa piecy akumulacyjnych - Elektryk Wrocław - tel: 696334733

Naprawa piecy akumulacyjnych

ISKRA - Kompleksowe usługi elektryczne we Wrocławiu.
Rafał Ślepecki
+48 696-334-733

Naprawa pieców akumulacyjnych

Pomożemy w naprawie, wymienimy grzałkę

Możesz śmiało zaufać naszemu doświadczeniu, ponieważ od wielu lat zajmujemy się naprawą urządzeń elektrycznych, które wymagają odpowiedniego sprzętu oraz wiedzy na ich temat, co pozwala na bezpieczne i trwałe usunięcie usterki. Iskra to przede wszystkim zespół profesjonalnych elektryków, którzy działają na terenie całego Wrocławia. Co więcej, oferujemy swoje usługi o każdej porze dnia i nocy, dzięki czemu nawet w kryzysowych i nagłych sytuacjach możesz zgłosić się do nas. Postaramy się czym prędzej zareagować i pomóc od razu na miejscu, by zaoszczędzić Twój cenny czas i przywrócić normalne funkcjonowanie w każdym domu, biurze czy innym miejscu.

Jedną z naszych głównych specjalizacji jest naprawa pieców akumulacyjnych, które znajdują się w większości domów, gdzie do ich głównych zadań należy oczywiście ogrzewanie pomieszczeń za pomocą grzałek elektrycznych, które najczęściej ulegają zepsuciu. Można to łatwo zauważyć, gdy piec nie grzeje się w całości, a jedynie w połowie. Wówczas wiadomo co jest przyczyną awarii, a my możemy natychmiastowo usunąć usterkę i zamontować nową grzałkę elektryczną. Jednak nie zawsze przyczyna problemu jest taka sama, dlatego też na miejscu dokładnie przyglądamy się piecowi, by następnie móc stwierdzić i ustalić sposób jego naprawy. Sama budowa tego urządzenia nie należy do najprostszych, a wynika to między innymi z ustawienia pieca na dwie osobne taryfy energii elektrycznej. Jak wiadomo za dnia opłaty za zużycie prądu są o wiele większe w przeciwieństwie do nocnej taryfy, podczas której piece akumulacyjne mogą ładować się za mniejsze opłaty. To zdecydowanie bardziej korzystne rozwiązanie dla osób, które chcą ogrzewać dom prądem, więc naprawa zegarów w tej sytuacji jest równie ważna, dlatego zgłoś się do nas prędko.

Nie ma dla naszych elektryków żadnego znaczenia czy piece są starszej czy nowszej generacji, ponieważ jesteśmy w stanie naprawić wszystko. Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz części zamienne, które gwarantują wysoką jakość oraz trwałość w użytkowaniu. Zapewniamy naturalnie bezpieczną realizację zleceń, gdyż jesteśmy osobami kompetentnymi i doświadczonymi w naprawie pieców akumulacyjnych we Wrocławiu.