Naprawa piecy akumulacyjnych - Elektryk Wrocław - tel: 696334733

ISKRA - Kompleksowe usługi elektryczne we Wrocławiu.
Rafał Ślepecki
+48 696-334-733

Naprawa pieców akumulacyjnych

Pomożemy w naprawie, wymienimy grzałkę

Naprawiamy piece akumulacyjne dynamiczne, wkłady do piecy kaflowych.
Naprawiamy piece elektryczne akumulacyjne wszelkiego rodzaju. Niezależnie od stanu czy wieku. Naprawiamy piece akumulacyjne typu PRL, kilkuletnie i te 25-letnie. Naprawa takiego pieca jest bardziej opłacalna niż wymiana jego na nowy.
Wymieniamy grzałki na walkach ceramicznych czy szamotowych. Wymieniamy grzałki wałkowe, prostokątne czy same druty oporowe.

Nasz serwis oferuje:
- Wymiana termostatu.
- Wymiana grzałki pieca.
- Naprawa sterowania, zasilania.
- Montaż sterowania zewnętrznego pieców.
- Naprawa grzałki typu PRL.
- Naprawa grzałek.
- Wymiana wyłączników i przycisków.
- Czyszczenie, konserwacja ,sprawdzanie grzałek, styków przed sezonem grzewczym.
- Wymiana zegarów sterujących druga taryfa.
- Wymiana styczników.
- Naprawa sterowania.

Wykonujemy przeróbek pieców kaflowych na zasilanie elektryczne.
Przerobienie pieca kaflowego na elektryczny.
Montujemy grzałki szamotowe w piecach kaflowych.
Montaż zegara sterujący druga taryfa.
Zegar sterujący do licznika dwutaryfowego.

Wykonujemy nowe instalacje elektryczne pod zasilanie pieców akumulacyjnych itp. Wykonujemy sterowanie zasilaniem. zmiany w taryfie. Z jednej faryfy na dwie taryfy, według warunków technicznych Tauron. Wraz z odbiorem instalacji elektrycznych po zmianie warunków.Możesz śmiało zaufać naszemu doświadczeniu, ponieważ od wielu lat zajmujemy się naprawą urządzeń elektrycznych, które wymagają odpowiedniego sprzętu oraz wiedzy na ich temat, co pozwala na bezpieczne i trwałe usunięcie usterki. Iskra to przede wszystkim zespół profesjonalnych elektryków, którzy działają na terenie całego Wrocławia. Co więcej, oferujemy swoje usługi o każdej porze dnia i nocy, dzięki czemu nawet w kryzysowych i nagłych sytuacjach możesz zgłosić się do nas. Postaramy się czym prędzej zareagować i pomóc od razu na miejscu, by zaoszczędzić Twój cenny czas i przywrócić normalne funkcjonowanie w każdym domu, biurze czy innym miejscu.

Jedną z naszych głównych specjalizacji jest naprawa pieców akumulacyjnych, które znajdują się w większości domów, gdzie do ich głównych zadań należy oczywiście ogrzewanie pomieszczeń za pomocą grzałek elektrycznych, które najczęściej ulegają zepsuciu. Można to łatwo zauważyć, gdy piec nie grzeje się w całości, a jedynie w połowie. Wówczas wiadomo co jest przyczyną awarii, a my możemy natychmiastowo usunąć usterkę i zamontować nową grzałkę elektryczną. Jednak nie zawsze przyczyna problemu jest taka sama, dlatego też na miejscu dokładnie przyglądamy się piecowi, by następnie móc stwierdzić i ustalić sposób jego naprawy. Sama budowa tego urządzenia nie należy do najprostszych, a wynika to między innymi z ustawienia pieca na dwie osobne taryfy energii elektrycznej. Jak wiadomo za dnia opłaty za zużycie prądu są o wiele większe w przeciwieństwie do nocnej taryfy, podczas której piece akumulacyjne mogą ładować się za mniejsze opłaty. To zdecydowanie bardziej korzystne rozwiązanie dla osób, które chcą ogrzewać dom prądem, więc naprawa zegarów w tej sytuacji jest równie ważna, dlatego zgłoś się do nas prędko.

Nie ma dla naszych elektryków żadnego znaczenia czy piece są starszej czy nowszej generacji, ponieważ jesteśmy w stanie naprawić wszystko. Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz części zamienne, które gwarantują wysoką jakość oraz trwałość w użytkowaniu. Zapewniamy naturalnie bezpieczną realizację zleceń, gdyż jesteśmy osobami kompetentnymi i doświadczonymi w naprawie pieców akumulacyjnych we Wrocławiu.

Naprawiam piece Firmy Inproel.