Modernizacja tablicy elektrycznej.  - Elektryk Wrocław - tel: 696334733

Modernizacja tablicy elektrycznej. 

Naprawa oświetlenia. 
Czerwiec 26, 2019
Uszkodzona tablica bezpiecznikowa.
Czerwiec 27, 2019

Modernizacja tablicy elektrycznej. 

Wymiana tablicy bezpiecznikowej w bloku z wielkiej pyty betonowej. Z bezpieczników starych topikowych na nowa białą tablicę skrzynkę z bezpiecznikami automatycznymi typu ES. Które są szybsze bezpieczniejsze i estetyczniejsze. Obecnie w starych tablicach są wykorzystywane od 2 do 3 bezpieczników. W nowym układzie możemy zamontować nawet 6-8 bezpieczników co umożliwia dołożenia nowych obwodów elektrycznych lub rozdzielić obecne na większą ilość zabezpieczeń.
Przy okazji wymiany skrzynki z bezpiecznikami często trzeba wymienić przewód zasilający od tablicy licznikowej która znajduję się na korytarzu. Ponieważ przewód zasilający to kabel aluminiowy który utlenia się tracąc swój właściwy przekrój i pali styki zasilające. I to jest częsta przyczyna awarii elektrycznej.
Jednocześnie wymieniamy bezpieczniki przed licznikowe na esa z nowa skrzynka plastikowa. My jako elektrycy znajdujemy sie zgłoszeniem do energetyki o rozplanowanie licznika. I wszelkimi firmami z rozplanowaniem licznika energetycznego. Kabel jest wymieniany od złącza kablowego do zabezpieczenia przed licznikowego , licznik energii elektrycznej. Kabel wychodzący z licznika montowany jest na ścianie w osłonie PCV rurce który bedzie zasilał skrzynkę elektryczna w mieszkaniu .
Czas wykonania usługi to od 2 godzin do 5 godzin. Po takiej modernizacja można przystąpić do wymiany instalacji elektrycznej w mieszkaniu.
Wykonujemy nowe tablice elektryczne według projektu lub pod potrzeby indywidualne. Wykonujemy modernizację i konserwacje. Zwiększamy moc i zabezpieczenia.

Zapraszam do kontaktu Rafał Ślepecki

Tel. 696334733