Naprawa piecy akumulacyjnych.

ISKRA - Kompleksowe usługi elektryczne we Wrocławiu.
Rafał Ślepecki
+48 696-334-733

NAPRAWA PIECÓW AKUMULACYJNYCH

Naprawiamy piece akumulacyjne 30 letnie i 2 letnie. Rocznik pieca akumulacyjnego nie ma znaczenia. Z reguły opłaca się naprawiać każdy piec akumulacyjny. Jeśli piec grzeje tylko w połowie, to prawdopodobnie do wymiany są grzałki. Należy rozebrać i zmontować uszkodzoną grzałkę. Zawsze dobierzemy grzałkę do pieca. Wymienimy termostat, przycisk, czy wyłącznik. Serwisujemy sterowanie 2 taryfy. Wymieniamy i programujemy zegary 2 taryfy. Jeśli usterka elektryczna nie jest w piecu a poza nim, to my ja zlokalizujemy i usuniemy na miejscu.

Posiadamy uprawnienia elektryczne i doświadczenie w serwisie , które dodatkowo udowadniają naszą kompetencję i rzetelne podejście do każdego zlecenia. Cena naprawy Zapewniamy Ci fachową obsługę i bezpieczne wykończenie prac, które jest bardzo istotne w usługach elektrycznych.

Częstą przyczyną wzywania nas do działania jest zepsucie się pieca elektrycznego, którego wytrzymałość zależy od wielu czynników jednocześnie. Wszystkie komplikacje tego rodzaju stanowią dla nas codzienność, dlatego nie potrzebujemy kilku dni na poznanie powodów niesprawności i możemy od razu przystąpić do naprawy pieców elektrycznych. Oczywiście nie należą one do najprostszych i najmniej złożonych urządzeń, aczkolwiek jesteśmy na tyle wprawieni i zmotywowani, że żadne przeszkody nie stanowią dla nas granic. Chcielibyśmy też zwrócić uwagę na konkurencyjność naszych cen, które w porównaniu z innymi firmami we Wrocławiu, znacząco odbiegają od wygórowanych kosztów naprawy instalacji elektrycznych czy też innych mechanizmów. Nie świadczy to o naszej amatorskości czy braku solidnego przygotowania do pracy, ale jedynie dowodzi to naszej uczciwości wobec klientów, którzy zasługują na wysoką jakość wykonania.